Vyhledávání

Vše o nákupu | Kontakt | Vyhledávání

THULE

Thule

Značka známých nosičů a jiných doplňků na auta se hrdě hlásí ke švédské národnosti. Dnes je Thule největší celosvětovou značkou skupiny Thule Group. Značka Thule má ve svém portfoliu širokou nabídku produktů určenou především pro přepravu věcí na cestách. Jedná se hlavně o střešní nosiče kol a lodí, střešní boxy na lyže a střešní příčníky. Zbylá část produktů je zaměřena na obytná auta, sněhové řetězy, cestovní zavazadla nebo sportovní přívěsy.

Historie Thule sahá do roku 1942. Tady ji zakládá Erik Thuli, který je velkým nadšencem outdoorových sportů. Sportovcům chce však nabídnout komfort při cestování, aby se nemuseli omezovat sportovním náčiním v prostoru auta, ale také možnost přepravy všech potřebných věcí. Thule se rychle rozšířila do celého Švédska. Nápady na další produkty postupně přibývaly a s nimi i země, do kterých Thule dodává své výrobky. I dnes po téměř osmdesáti letech značky ovládá celou společnost rodina Thulinová. V sedmdesátých letech Thule proniká na trhy Japonska a USA.

S nástupem nového tisíciletí začíná Thule pohlcovat jiné firmy a s nimi tak rozšiřuje obzor na nových trzích. V roce 2004 italská společnost Konig přešla pod patronaci Thule. Konig se zabýval výrobou sněhových řetězů na auta. O rok později Thule přebírá společnost Omnistor, která se zabývá výrobou doplňků pro obytná auta. Roku 2006 společnost Thule pohlcuje firmu Brink a Case Logic. Brink zaměřoval svou produkci na tažné zařízení a nosiče kol. Case Logic podnikala výrobou zavazadel, ty se však v nabídce Thule objevují až v roce 2010.

Dnes je společnost Thule známá po celém světě. Všechny produkty si vydobyly své místo na trhu s pověstí toho nejkvalitnějšího zboží, které je běžně k dostání.

Číst dále

190

14 900

7 produktů

Parametry

Smazat filtry
Dostupnost
nejširší cyklistický
sortiment na trhu
17 let na trhu
zboží skladem
ihned odesíláme
nad 5 000 Kč doprava zdarma
(nad 4 000 Kč pro přihlášené)

Přihlášení

nebo

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat