Vyhledávání

Vše o nákupu | Kontakt | Vyhledávání

thun

Thun

Thun je německá společnost zaměřující se na výrobu středových složení. Výroba Thun je umístěna v Severním Porýní. Společnost Thun má více jak stoletou tradici. Výroba začala roku 1919, kdy Alfred Thun začíná produkovat první středová složení pro kola. Historie společnosti se výrazně posunula, avšak vedení společnosti stále ovládá rodina Thun. Dnes má společnost na 2000 stálých zaměstnanců.

Společnost Thun se snaží ostatní inspirovat kvalitou svých výrobků, technickým a poprodejním servisem. Pro řízení výroby je společnost vybavena systémem MES. Všechny výrobky pro naprostou přesnost podléhají 3D měření. Celá výrobní linka je v dnešní době digitalizovaná. Společnost Thun své výrobky distribuuje do celého světa. Velkou předností společnosti je rychlé přizpůsobení se trhu, možnost skladových zásob a velká variabilita výrobních procesů. Díky tomu dokáže Thun dodávat své výrobky v co nejkratších časových intervalech. Každý výrobek Thun samozřejmě podléhá mezinárodní certifikaci ISO 9001:2015.

Thun dokáže denně produkovat až 50 000 BB setů. Výroba se zaměřuje na dva hlavní pilíře. První je středové složení BB cartridge a druhý se senzorovými technologiemi pro elektro kola. Středové složení Thun je výhradně dodáváno pro čtyřhranné kliky. Zapouzdřené ložisko obsahuje ocelové kuličky, ocelové tělo a plastové misky. Ty jsou opatřeny závitem BSA. Středová složení nevyžadují žádnou údržbu a zachovávají si dlouhou životnost.

Číst dále
1 produkt

Parametry

Smazat filtry
Dostupnost
nejširší cyklistický
sortiment na trhu
18 let na trhu
zboží skladem
ihned odesíláme
nad 0 Kč doprava zdarma
(nad 0 Kč pro přihlášené)

Přihlášení

nebo

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat