Vyhledávání

Vše o nákupu | Kontakt | Vyhledávání

Veltec wheels

Od roku 1995 vyrábí společnost Veltec GmbH zapletená kola v nejvyšší kvalitě. Začali jsme sestavováím kol od již zavedených výrobců (Shimano, Mavic, DT-Swiss, Rigida, Hope atd.) Některé z těchto značek jsou stále na trhu. 

Začátkem roku 2000 jsme začali vyvíjet vlastní produkty znařky Veltec. Prvním produktem byl extrémně robustný náboj Veltec DH.

Doba se mění a s ní i požadavky zákazníků. Vývoj nových komponent tlačí každým rokem hmotnost dolů, ale zároveň jsou kladena stále větší a větší požadavky na pevnost. Těmto výzvám čelíme každý den. Na každém našem produktu se podílí přibližně 20 odborníků. Velký význam má por nás zpětná vazba od našich testovacích jezdců a PRO cyklistů. Naše motto je: Konstrukce je založena na zkušenostech. 

V současnosti mezi našemi produkty nejpopulárnější kola řady "Speed" pro silniční cyklistiku a řada "ETR" pro MTB. Použitím nejmodernější počítačové technologie v kombinaci s kvalitními materiály a zkušenostmi našich zaměstnanců garantujeme optimální rozložení a napětí paprsků na našich kolech - hlavní předpoklad pro dlouhou životnost. Jako zákazník obdržíte dvouletou záruku na prasklé paprsky. 

 

Číst dále

5 900

10 990

4 produkty

Parametry

Smazat filtry
Dostupnost
nejširší cyklistický
sortiment na trhu
17 let na trhu
zboží skladem
ihned odesíláme
nad 5 000 Kč doprava zdarma
(nad 4 000 Kč pro přihlášené)

Přihlášení

nebo

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat