Vyhledávání

Vše o nákupu | Kontakt | Vyhledávání

WEND

Americká firma Wend Waxworks se už nějaký ten pátek zabývá produkcí vosků na zimní disciplíny. Poslední dva roky však firma investovala své úsilí do vývoje v cyklistice a to konkrétně prostřednictvím produktů, které se zabývají impregnací řetězu. Parafín se vždy používal na ošetření skluznic a každý lyžař s ním má své zkušenosti.

Technologickým pokrokem a výzkumem ve firmě  Wend Waxworks přišli na to, že mohou parafín použít jako mazivo na řetězy. Tím se společnosti Wend Waxworks otevřely dveře do zcela nového odvětví sportu. Vosky na lyže této značky jsou speciální. Avšak pro jejich uvedení na cyklistický trh značka potřebovala produkt, který bude mít nejenom vynikající vlastnosti, ale který zaručí, že ho zákazník nepřehlédne, a tak vzniknul produkt pod názvem Wend Wax-on chain. Ten se od ostatních značek odlišuje svou barevností. Společnost Wend Waxworks ho dokáže vyrobit v sedmi různých odstínech barvy a není to samozřejmě jako s lyžemi, tzn. co jiná barva vosku, to jiná teplota sněhu. U cyklistického parafínu se Vám barva přenese přímo na články řetězu. To je však pouze estetická stránka produktu. Wax-On uchová řetězy čisté, aditiva sníží tření a postarají se o extrémně tichý a účinný chod řetězu. Wax-On je parafín, který obsahuje proprietární reduktory tření a osvědčené lubrikanty, jako je např. zinek a teflon. Díky tomu se udržuje řetěz čistý, tichý a minimalizuje tření.

V minulých dobách namáčeli bikeři před těžkými závody v náročných podmínkách své řetězy do horkého parafínu. Tato metoda je však časově náročná, má přechodný účinek a ne každý dokáže vybrat vhodný parafín, proto se značka WEND Waxworks rozhodla vyvinout právě speciální parafínové mazivo, které má jednoduchou aplikaci a vynikající účinnost.

Portfolio značky obsahuje sedm různě barevných vosků. Ty se ještě rozlišují velikostí balení - od malých 14 gramů až po dílenských 68 gramů. Pro očištění řetězu firma Wend Waxworks nabízí speciální přípravek Wend Wax-Off, který nejenom že dokonale čistí řetěz, ale také ho současně impregnuje. Wend Waxworks doporučuje oba produkty kombinovat. Po dokonalém očištění řetězu se mechanicky nanese vosk postupně z obou stran řetězu, prsty se co nejlépe vetře do jednotlivých článků a ve finále se zakápne Wax-Offem a nechá oschnout.

Číst dále

119

629

6 produktů

Parametry

Smazat filtry
Dostupnost
nejširší cyklistický
sortiment na trhu
18 let na trhu
zboží skladem
ihned odesíláme
nad 0 Kč doprava zdarma
(nad 0 Kč pro přihlášené)

Přihlášení

nebo

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat