Vyhledávání

Vše o nákupu | Kontakt | Vyhledávání

Madla, rohy, omotávky - Fizik

„Závod, rychlost, napětí a souboj“. Společnost Fi'zi:k tvrdí, že pro ní je závodění více než jen vášeň. Vyvíjí své výrobky pro dosažení těch nejlepších výkonů. Vše je postaveno na komfortu. Firma chce umožnit jezdcům trénovat a závodit bez nepříjemných pocitů.

Technologie, inovace a kreativita. To jsou hlavní pilíře společnosti Fi'zi:k. Při výrobě cyklistického sedla a tretry, chce Fi´zi:k porozumět lidskému tělu. To jak je spojeno s kolem, je motivací firmy Fi'zi:k, vyvinout ještě lepší výrobky. To vše by se však neobešlo bez potřebných technologií. U treter to je např. technologie Volume Control, která umožňuje dopnutí treter podle představ každého cyklisty. Nebo u technologie Carbon Outsole se jedná o karbonovou podrážku, která přenese každý watt do pedálů kola. U sedla to jsou především technologie Wing Flex. Tzn., že okraje sedla jsou ohebná a sedlo se spíše přizpůsobuje jezdci a ne jezdec sedlu. Braided Rails je speciální upnutí sedla k sedlovce pomocí karbonové kolejnice. K:ium Rails - lyžiny z kovové slitiny zajišťují nejlepší poměr pevnosti k hmotnosti jezce. Integrated Clip - umožňuje pohodlné nacvaknutí několika prvků přímo k sedlu kola.

Všechny tyto pokroky by se však neobešly bez odezvy špičkových cyklistů, a tak Fi'zi:k podporuje týmy jako BMC Racing Team, Lotto nl Jumbo, Sky, AG2R La Mondiale nebo Movistar.

Číst dále
nejširší cyklistický
sortiment na trhu
16 let na trhu
zboží skladem
ihned odesíláme
pro objednávky nad 5 000 Kč
doprava zdarma
Zavřít

Přihlášení

nebo

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat