Vyhledávání

Vše o nákupu | Kontakt | Vyhledávání

PROGRESS

Snad právě proto, že děláme věci poctivě, slaví letos značka PROGRESS Sportswear 19 leté výročí na trhu, kde vládnou ostré lokty a silná konkurence. Už to je samo o sobě známkou toho, že děláme věci dobře. Z malé rodinné firmy se postupně stala významná česká značka s vlastním vývojem a výrobou,která i nadále roste a daří se jí i díky poctivé práci lidí, důrazu na kvalitu a použití špičkových materiálů.
A to není vše. V době globalizace a velkých nadnárodních koncernů se nevzdáváme a bojujeme si na svém písečku. Podporujeme českou ekonomiku a proto šijeme převážně doma. Velká část naší oděvní produkce je totiž stále vyráběna v jihočeském Písku a jsme na to patřičně hrdí.
Důležitá je pro nás i podpora profesionálních i amatérských sportovců a ochota našich přátel a kamarádů, kteří naše výrobky testují i v extrémních podmínkách a šíří povědomí o naší značce do celého světa.
Dnešní PROGRESS je dále než před 19 lety. Ročně vyrobíme tisíce kusů oblečení, které dodáváme do stovek obchodů v Česku, exportujeme do zahraničí a zakázkově šijeme pro významné společnosti včetně těch nadnárodních.

Progress Sportswear – Česká značka funkčního prádla a sportovního oblečení

Číst dále

129

2 769

249 produktů

Parametry

Smazat filtry
Dostupnost
nejširší cyklistický
sortiment na trhu
18 let na trhu
zboží skladem
ihned odesíláme
nad 0 Kč doprava zdarma
(nad 0 Kč pro přihlášené)

Přihlášení

nebo

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat